DAWART

FHU TOMASZ OCHAB

Zajmujemy się produkcją, dystrybucją, sprzedażą i montażem, takich produktów jak:

  • okna, drzwi, parapety
  • rolety zewnętrzne – aluminiowe
  • żaluzje i rolety wewnętrzne – materiałowe
  • moskitiery
  • bramy garażowe
  • markizy

Swoim klientom proponujemy produkty odporne nawet na ekstremalne warunki atmosferyczne, oparte na najnowszych technologiach. Wykonujemy je na indywidualne zamówienie (dowolne kształty, rozmiary). Posiadamy bardzo szeroki asortyment materiałów. Najróżniejsze wzory, kolory i odcienie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Z racji na wieloletnie doświadczenie firmy i liczne kontakty w branży, oferujemy produkty o wysokiej jakości i o niskich  cenach jednocześnie. Prowadzimy sprzedaż zarówno detaliczną jak i hurtową. Chętnie nawiązujemy współpracę z innymi przedsiębiorstwami z branży okiennej, budowlanej oraz z kontrahentami zagranicznymi.

Zachęcamy do przesyłania zapytań ofertowych w celu dokonania wyceny. Posiadamy bardzo szeroką ofertę. Od najtańszych i najprostszych rozwiązań, aż do wysokojakościowych produktów dostosowanych do budownictwa energooszczędnego czy pasywnego.

To co nas wyróżnia to najlepsza relacja jakości oferowanych produktów do ceny oraz fachowe doradztwo i pomoc w optymalizacji zamówienia. Wszelkie szczegóły uzgadniamy indywidualnie z każdym klientem. Dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać najlepszy wariant przy określonym budżecie.

Dlaczego klienci powinni wybrać nasze produkty? Oferujemy:
– wysoką jakość w przystępnej cenie,
– produkty z zastosowaniem wyłącznie komponentów renomowanych marek,
– stabilność i precyzję wykonania,
– pełną gamę kolorystyczną,
– profesjonalny montaż i serwis posprzedażowy.

Zapraszamy do kontaktu!

GÓRA